logotyp

Drodzy Rodzice,

Od 2006 roku prowadzimy wyjątkową kronikę pamiątkową, do której wpisują się rodzice i dzieci kończące nasze przedszkole. Jest on dla nas niesamowicie ważna i bardzo jesteśmy wszystkim wdzięczni za piękne wpisy i podziękowania, które utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy jest słuszne.

 

A kronika rozpoczyna się tak…
Kochani Rodzice, spotykamy się w większości przez całe 3,5 lata. Myślę, że zdążyliśmy się już z Wami zaprzyjaźnić, a Wasze dzieci pokochać! Proszę o wpisanie kilku słów dzięki, którym pobyt Waszych dzieci w naszej Chatce Puchatka nie przeminie bez echa!
Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas po latach ze swoimi dużymi już dziećmi i z łezką w oku wspólnie powspominamy ten piękny czas!
Małgorzata Adaszkiewicz

 

 • 1
 • 10
 • 12
 • 14
 • 15
 • 17
 • 18
 • 19
 • 2
 • 20
 • 21
 • 22
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 9

 

Cytaty z księgi

„Przekroczenie progu przedszkola nie należało do łatwych momentów w naszym życiu. Po raz pierwszy wypuszczaliśmy Agnieszkę spod naszych skrzydeł, by pozostawić ją pod opieką innych osób. Jednak bardzo szybko nabraliśmy pewności, że znalazła się w dobrych rękach i wśród ludzi kochających dzieci i rozumiejących ich potrzeby. Zaufanie, jakim wówczas obdarzyliśmy Chatkę Puchatka, nigdy nie zostało zawiedzione. Jesteśmy przekonani, że niespełna trzyletni pobyt w Chatce, Aga będzie wspominała po latach, jako jeden z najpiękniejszych okresów w swoim życiu. Nie byłoby to możliwe bez Pani Agnieszki Delikt i Pani Małgosi Daszkiewicz, które z ogromnym uczuciem i ciepłem przeprowadziły ją przez ten ważny etap dzieciństwa”
K. Putyrska

 

„Są takie chwile urocze i cudne, a każda z chwil zbyt krótko trwa. Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek, a w sercu żal”
Dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Mają, która w Chatce Puchatka przeżyła niesamowite przygody, niezapomniane chwile, pierwsze przyjaźnie i wiele radości! Jaka wielka szkoda, że te trzy lata tak szybko minęły”
J.D.Majewscy

 

„Posyłałam moją Ulę do przedszkola z wielkimi obawami. Czy się przystosuje? Czy znajdzie wspólny język z rówieśnikami? Jak będzie się czuła? W końcu przedszkolu będzie musiała spędzić (z powodu pracy rodziców) bardzo dużo czasu.
Już po pierwszym tygodniu wszystkie moje wątpliwości i obawy rozwiały się. Ula poczuła się w Chatce Puchatka jak w domu. Polubiła swoją wychowawczynię – Panią Agnieszkę, z którą codziennie gorąco się witała. Uwielbiała uczestniczyć w gimnastyce korekcyjnej z Panią Jolą, zajęciach muzycznych. Ciężka praca z panią logopedą przyniosła świetne rezultaty. Ula zaprzyjaźniła się z Panią Małgosią i całą rodziną, Panem Jackiem, Jackiem jr i Tomkiem. Ciężko było się z nimi rozstać na koniec roku.
Największymi zaletami przedszkola jest ciepła, wręcz domowa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole również bardzo dobrze przygotowuje do dalszej nauki w szkole, gdzie Ula świetnie sobie teraz radzi. Dziękujemy gorąco za wspaniała opiekę. Drugie dziecko na pewno też tam poślemy.
A.Starnowska-Bedział

 

„Chatka Puchatka to miejsce gdzie Ali spędził wiele miłych chwil, gdzie chętnie rano pędził spotkać się z kolegami. Przede wszystkim usamodzielnił się, nabrał ogłady, nauczył się czytać i pisać, ładnie malować i pląsać w rytm muzyki.
Myślę, że Ali nigdy nie zapomni tego magicznego miejsca, wycieczek w różne fajne miejsca, zabaw z kolegami, zajęć z rytmiki z miłymi Paniami, konkursów z nagrodami, śniadanek, obiadków no i tych ciasteczek na pożegnanie. Dzięki zaangażowaniu pań nauczycielek ma świetne przygotowanie aby dalej ruszyć w świat nauki i zabawy.
Pamiętać należy, że Ali był jedynym z pierwszych przedszkolaków w Chatce Puchatka i już na początku otrzymał wiele ciepła i zrozumienia od kochających Pań: Joli, Pani Gosi, Pani Gosi Adaszkiewicz i od Pana Jacka, który umiał majsterkować z chłopakami. Później opiekowała się nim Pani Agnieszka no i dokończyła dzieła Pani Ania.
W imieniu mojego syna wszystkim bardzo serdecznie dziękuję i życzę wiele radości, szczęści i sukcesów. Mam nadzieję, że zawsze będziecie nas miło wspominać.
Wyrazy szacunku Ali i rodzice.”

 

„Chatka Puchatka to raj na Ziemi! Miejsce wesołych zabaw i wspaniałych wspomnień. Tu zaprzyjaźniliśmy się z naszymi Paniami i Panem Jackiem, „Koperkiem” i „Kminkiem”. To dzięki nim nauczyliśmy się poznawać świat. Tu byliśmy szczęsliwi. Dziękujemy”
Krzyś i Jula 

 

„Lubię Chatkę Puchatka za:
- dobre serce i uśmiech moich pań
- za troskę i oddanie Pani Halinki
- za gimnastykę Pani Joli
- za spacery po lesie i zabawy na nowym placyku
- za jazdę konną na Tarze, Karmelce i Rudziku
- za pyszne obiadki i zdrowe surówki
- za przywózki i odwózki Pana Jacka
- za domowe kino u Pani Małgosi i pyszne jej racuchy…
…i za wiele innych, wspaniałych chwil, których nigdy nie zapomnę i będę zawsze ciepło wspominać”
Agata

 

„Dziękuję Pani Dyrektor za to, że przyjęła mnie do najlepszego przedszkola na świecie! Dziękuję za cztery przepiękne i beztroskie lata, które spędziłam ze swoimi przyjaciółmi w Chatce Puchatka. Mam nadzieję, że zostanę w Waszych wspomnieniach tak jak Chatka Puchatka na zawsze zostanie w moim serduszku i w moich myślach. Pan Jacek zawsze do mnie mówił „nasza samodzielna Ingrid” i mam nadzieję, że właśnie tak wkroczę w moje nowe, szkolne życie…

Całuski dla Wszystkich”
Ingrid

 

„Z wyrazami wielkiej wdzięczności chcielibyśmy podziękować całej kadrze „Chatki Puchatka” za ten niezapomniany czas 4 lat. Nasz syn Krzysztof z małego, nieśmiałego dziecka wyrósł na pewnego siebie i swoich umiejętności chłopca. Te 4 lata to niemal połowa życia Krzysia, jako rodzice wierzymy, że był to wspaniale wykorzystany czas.

Dziękujemy za indywidualne traktowanie, za ogromną cierpliwość, za ciepło i dobre słowo, za konkursy surówkowe, za wycieczki do ciekawych miejsc, za organizację teatrzyków, za wspaniałe zajęcia, za modelarstwo z Panem Jackiem i podróże na szachy, za ciepło emanujące od Pani Joli, za serdeczność Pani Anetki, za cudowną energię Pani Tereski, tempo i efekty pracy oraz niesamowitą osobowość i kreatywność Pani Małgosi!”
Krzyś z rodzicami

 

„Dziękuję za: opiekę, pomoc, uśmiech, naukę, dobre słowo, za piękne wycieczki, spacery, za cały wspólnie spędzony czas – po prostu za fajne przedszkole”
Kuba z Rodzicami 

 

„Oto przyszła chwila pożegnania…Kilka kartek wcześniej, dziękowała starsza siostra Ola. Teraz przyszła pora na Adę. Dziękujemy za oddanie, zaangażowanie, ciepło i serdeczność, dzięki którym nasze córki chętnie maszerowały do przedszkola (łącznie przez 6 lat)”
Edyta i Wojtek 

 

„Dziękujemy Chatce Puchatka i wszystkim Pięknym Paniom za wspaniałą zabawę, cudowną opiekę, brykanie na karimatach, torty, cukierki, smaczne obiadki, fajne wycieczki piętrowym autobusem
Adaś z Rodzicami

 

„W imieniu swoim i Łucji dziękujemy za ciepłą, domową atmosferę i miłe chwile spędzone w Chatce Puchatka, za wspaniałą opiekę nad Łucją, która w tym przedszkolu nawiązała pierwsze przyjaźnie, za cierpliwość, zrozumienie oraz dobroć okazywaną przez wszystkie Panie. Wierzymy, że zdobyta przez Łucję wiedza ułatwi jej start w kolejnym – „szkolnym” etapie życia.”
Anita, Krzysztof, Łucja

 

„Gdy spytaliśmy Patryka co napisałby w kronice, powiedział: „Fajnie było w przedszkolu, fajne zagadki i zabawki, fajnie się bawi z kolegami i koleżankami też fajnie”. Jednym słowem wszystko Fajne i właśnie o to chodzi.
Bardzo dziękujemy za wszystko, czego się Patryk nauczył w przedszkolu i jeszcze za to, że zawsze było fajnie!
Patryk z rodzicami

 

„ Jesteśmy wdzięczni za wspaniałą opiekę i serce okazane naszej Mai. Bardzo dziękujemy za cudowne zajęcia, koncerty, przedstawienia, wycieczki, spacery i wszystko co tu nas spotkało. Będziemy tęsknić za Wami wszystkimi bez wyjątku! Na zawsze pozostaniecie naszą ukochaną Chatką Puchatka.

Dziękujemy. Maja z rodzinką

 

„Bardzo serdecznie i z całego serduszka dziękuję za miły mój pobyt w „Chatce Puchatka” moje kochane: Pani Gosiu Dyrektor, Pani Teresko, Pani Jolu, Pani Halinko, Pani Agnieszko, Pani Beatko, Pani Gosiu K., Pani Gosiu T.

Gdy byłam w Chatce Puchatka, bawiłyście mnie, rozweselałyście, uczyłyście mnie tylu wspaniałych rzeczy, zabaw, piosenek, wierszy. Dzięki Wam na mojej buźce gościło tyle uśmiechu a w serduszku radość. Będę Was zawsze miło wspominać i odwiedzać, gdy będzie do Chatki Puchatka chodził mój młodszy braciszek – Patryczek!
Kamilka

 

„Czas spędzony przez naszą Zuzię w Chatce Puchatka na pewno utkwi nam w pamięci na zawsze. Dziękujemy całej kadrze pedagogicznej za okazaną Zuzi serdeczność, wspaniałą opiekę. Szczególnie dziękujemy Pani Teresce, która tak bardzo pokochała swojego Buziaczka i traktowała jak własną córeczkę. Dziękujemy za umożliwienie Zuzi poznania świata, zawarcie pięknych przyjaźni oraz zdobycie wszystkich cennych umiejętności, które na pewno przydarzą jej się w przyszłości. Dziękujemy za pomoc w ukształtowaniu jej wspaniałej osobowości!
Ola i Jarek wraz z Zuzią

 

„Bardzo dziękujemy za przyjęcie Teodora, z dnia na dzień, do Chatki Puchatka na ostatni rok przed szkołą. Ten rok był bardzo dobry dla Teo. Dziękujemy za solidne przygotowanie do szkoły, pracę włożoną w wychowanie i edukację naszego syna. Tutaj szczególne ukłony kierujemy w stronę Pani Beatki. Teoś bardzo chętnie chodzi do chatki Puchatka, najbardziej lubił spotykać codziennie swoich przyjaciół i chodzić na zajęcia dodatkowe.
Teo z rodzicami.

 

„Najserdeczniejsze podziękowania za wspaniale 6 lat z pedagogami Chatki Puchatka. Dzięki Wam wszystkie moje córeczki Olga i Maja były zawsze zadowolone i uśmiechnięte. Nadal są, gdyż miały przyjemność przebywać w przedszkolu, które traktował jak drugi dom. Pani Teresko, nie wiem jak mam dziękować za cudowne 3 lata Majki w grupie, którą traktowała Pani jak własną, „niemałą” rodzinkę. Dziękuję!!!! Majka z pewnością nigdy o Pani Teresce nie zapomni…
Z podziękowaniami Majka z rodzicami

 

„Dobre widzi się tylko sercem” – Antoni de Saint Exupery

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania całej kadrze z Chatki Puchatka za opiekę nad Szymkiem, za miłą i serdeczną atmosferę, życzliwość oraz cierpliwość i zrozumienie. Szczególne podziękowania składamy Pani Teresce za nieustanne staranie o uśmiech dziecka i podejście, które powoduje, że każde dziecko czuje się wyjątkowe.

Zawsze będziemy powracać do wspomnień o Chatce Puchatka z wielkim sentymentem.
Szymek z rodzicami
Dziękujemy!

 

„Dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa całe życie” – Ryszard Kapuściński
W imieniu Mai i Kuby, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy sprawili, że te cztery lata w Chatce Puchatka były dla naszych dzieci piękną, radosną i pełną inspiracji porą dzieciństwa, która pozostanie w ich pamięci na całe życie.
Rodzice Mai i Kuby

 

„4 lata temu Blaneczka przekroczyła próg przedszkola. Dziś nasza córka zrobi to po raz ostatni. Chwile, w których mogliśmy obserwować jak Blanka kształtuje swoją osobowość i rozwija własne umiejętności, zostaną w naszej pamięci na zawsze.
Dlatego chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasze dziecko wkroczy w nowy, nieznany dotąd świat z bagażem niezwykłych doświadczeń, które zdobył właśnie w Chatce Puchatka. A które będą miały istotny wpływ na jej dalszą życiową drogę. Ogromne wyróżnienie dla Pani Halinki oraz p. Beatki, które zawsze stawały na wysokości zadania i sprawiały, że czas spędzony w przedszkolu był bezcenny. Zawsze mogliśmy liczyć na ich wsparcie i oddanie dzieciom. Pragniemy również podziękować p. Dyrektor Małgosi, która uczyniła z przedszkola jedną, wielką rodzinę. Pani Joli za ciepło i wiele cennych wskazówek oraz p. Teresce, która jest wyjątkowym pedagogiem i w swoją pracę – pasję, wkłada całe serduszko. W przede wszystkim wielkie ukłony dla cudownych koleżanek i kolegów Blaneczki, dzięki którym pobyt w Chatce Puchatka okazał się wielką przygodą!!!!
Teraz pora się żegnać ,ale kto wie…
Rodzice Blanki

 

W imieniu Andrzejka serdecznie dziękujemy za cudowną atmosferę w „Chatce Puchatka”, miejsce, do którego chciał chodzić co rano, a po którym rozmowę ze mną rozpoczynał: „czy wiesz, że..” lub nieśmiertelnym: „czy mogę coś powiedzieć..?”
Dzięki Paniom zaangażowaniu, a w szczególności Pani Teresce, Andrzejek otworzył się na świat, salsie bardziej pogodny i koleżeński, nawiązał pierwsze przyjaźnie (a to ważniejsze niż to, że ciągle nie je surówek
Dziękujemy Andrzej z rodzicami

 

logotyp

box gry

box zalogujWykonanie: StudioWWW

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies